אודותינו

WE BELIEVE

אנחנו מאמינים

שיופי ואופי בחווית מגורים, כמו כל יצירת אמנות משמעותית, הינם סגולה לאיכות חיים, ולמקום טוב יותר לגדל בו ילדים ולהעצים את מקומה של המשפחה.

אנחנו מאמינים כי ביכולתנו לכתוב את תפיסת המגורים החדשה בישראל, תפיסה שראשית לכל באה מאהבה לאנשים וסביבה, מהמקום בו אתה מבין שלתת יותר זה לזכות בזכות, בהכרה ובהערכה שאינה למראית עין.

על מנת להשיג את המטרות שהצבנו בליבת הפירמה, החלטנו שראשית לכל הכרחי להרכיב צוות מנצח של אנשים מצוינים, מקצוענים שראוי לעשות איתם דרך.

הפירמה עובדת עם משרד אדריכלים מוביל ונבחרת יועצים בכירה מתחום הבנייה וההנדסה. הרכבנו חטיבת ביצוע שמציבה מטרות וסטנדרטים ברורים לאיכויות הפרויקט ומשמעותו. לצוות המנצח צירפנו אנשי תוכן ושיווק מובילים המגדירים את אופי הפרויקט ומלווים את הפרויקט והלקוח במהלך קבלת ההחלטות לרכישת הנכס ולאורך ציר הזמן בו הלקוחות חיים ומתפתחים בפרויקט החדש.

WhatsApp Image 2019-12-15 at 11.56.22

לצפייה בקטלוג המיתוג של הקבוצה:

קבוצת ציון ישראל פועלת מזה 26 שנה, ומתמקצעת ביזמות של פרויקטים למגורים, בנייה רוויה ופרטית. מאז הקמת החברה, בנינו מאות יחידות דיור בערים רבות במרכז הארץ. בקבוצה פועלות 2 חטיבות בסינרגיה מלאה, חטיבה יזמית וחטיבת הבנייה המבצעת.

ציון ישראל מעניקה ללקוחותיה את התוצר הטוב בעל הערך והתמורה הגבוהה ביותר עבור כספם. סטנדרט בנייה בלתי מתפשר, מקצועיות ונסיון המושתת ראשית לכל על אהבת האדם ובניית הארץ. בעלי החברה חברים בהנהלת ארגון הקבלנים והבונים בישראל.

ציון ישראל מקפידה על עבודה עם צוות אדריכלים, יועצים ואנשי ביצוע מהמובילים בתחומם בארץ, לרבות מערך שיווק שמלווה את הדייר באופן רגיש ומכבד, משלב הכרת הנכס ועד קבלת המפתח.

איכות החיים בפרויקט, איכות הביצוע, וההקשבה ללקוח, הינם יסודות מהותיים המובנים בפילוסופיה ובליבת העסקים של הפירמה

ביחד אתכם באמונה ומתוך כוונה אמיתית נבנה את הארץ ונוקיר כבוד לזכות שנתתם לנו לבנות את ביתכם.

ציון ארביב. מנכ"ל